Potpisan ugovor za sufinansiranje projekta „Asfaltiranje dijela puta u naselju Ćoslije (M15 – krak prema Medvjed potoku)“

Načelnik opštine Glamoč Nebojša Radivojša i federalni ministar raseljenih osoba i izbjeglica Nerin Dizdar potpisali su dana 31.10.2023. godine u prostorijama Ministarstva u Sarajevu ugovor o sufinansiranju projekta „Asfaltiranje dijela puta u naselju Ćoslije (M15 – krak prema Medvjed potoku)“. Projekat je odobren po Javnom pozivu za Program pomoći održivog povratka za 2022. i 2023. godinu, a ukupan iznos koji je odobren od strane Ministarstva za ovaj projekat je 120.000 KM, dok su preostala sredstva osigurana u Budžetu Opštine. Ovo je ukupno peti projekat koji je odobren Opštini Glamoč po ovom javnom pozivu. Ovim se nastavlja dobra saradnja Opštine Glamoč sa Federalnim ministarstvom raseljenih osoba i izbjeglica i ministrom Nerinom Dizdar koji su prepoznali potrebe lokalnog stanovništva i pružili podršku razvoju naše opštine.