Održan sastanak sa federalnim ministrom Edinom Ramićem

Dana 06.05.2021. godine federalni  ministar raseljenih osoba i izbjeglica Edin Ramić u sjedištu Ministarstva u Sarajevu održao je sastanak na kojem su prisustvovali načelnik Općine Glamoč  Nebojša Radivojša, zastupnik u skupštini Kantona 10 iz Glamoča Arif Kovačević (SDA) i glavni imam Medžlisa IZ Glamoč Muhamed ef. Dragolovčanin. Na sastanku je razgovarano o stanju i perspektivama povratnika, te načinima podrške u realizaciji infrastrukturnih projekata na području općine Glamoč. Učesnici sastanka su se zahvalili ministru Ramiću na dosadašnjoj podršci Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica u rješavanju povratničkih problema. Ministar Ramić je najavio nove projekte koji će biti realizovani na području općine Glamoč u narednom periodu.