Потписан уговор за суфинансирање пројекта „Асфалтирање дијела пута у насељу Ћослије (М15 – крак према Медвјед потоку)“

Начелник општине Гламоч Небојша Радивојша и федерални министар расељених особа и избјеглица Нерин Диздар потписали су дана 31.10.2023. године у просторијама Министарства у Сарајеву уговор о суфинансирању пројекта „Асфалтирање дијела пута у насељу Ћослије (М15 – крак према Медвјед потоку)“. Пројекат је одобрен по Јавном позиву за Програм помоћи одрживог повратка за 2022. и 2023. годину, а укупан износ који је одобрен од стране Министарства за овај пројекат је 120.000 КМ, док су преостала средства осигурана у Буџету Општине. Ово је укупно пети пројекат који је одобрен Општини Гламоч по овом јавном позиву. Овим се наставља добра сарадња Општине Гламоч са Федералним министарством расељених особа и избјеглица и министром Нерином Диздар који су препознали потребе локалног становништва и пружили подршку развоју наше општине.