ASFALTIRANJE LOKALNIH PUTEVA NA PODRUČJUOPŠTINE GLAMOČ

Zahvaljujući Federalnom ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica i ministru Edinu Ramiću Opština Glamoč je uspješno implementirala projekat rekonstrukcije i asfaltiranja lokalnih puteva Malkočevci – Babića Brdo, Luke – Busija i dijela puta u naselju Biličić, ukupne dužine oko 1,6 km. Nakon provedene procedure javnih nabavki za izvođača radova je izabrano preduzeće MRKONJIĆPUTEVI d.o.o. Mrkonjić Grad. Ukupna vrijednost radova je 175.440,87 KM, od čega je Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica finansiralo projekat u iznosu od 125.475,49 KM i Opština Glamoč u iznosu od 49.965,38 KM. Implementacijom ovog projekta nastavljena je dugogodišnja veoma uspješna saradnja Opštine i Ministarstva, koja će, nadamo se, biti nastavljena i u budućnosti.