АСФАЛТИРАЊЕ ЛОКАЛНИХ ПУТЕВА НА ПОДРУЧЈУОПШТИНЕ ГЛАМОЧ

Захваљујући Федералном министарство расељених особа и избјеглица и министру Едину Рамићу Општина Гламоч је успјешно имплементирала пројекат реконструкције и асфалтирања локалних путева Малкочевци – Бабића Брдо, Луке – Бусија и дијела пута у насељу Биличић, укупне дужине око 1,6 км. Након проведене процедуре јавних набавки за извођача радова је изабрано предузеће МРКОЊИЋПУТЕВИ д.о.о. Мркоњић Град. Укупна вриједност радова је 175.440,87 КМ, од чега је Федерално министарство расељених особа и избјеглица финансирало пројекат у износу од 125.475,49 КМ и Општина Гламоч у износу од 49.965,38 КМ. Имплементацијом овог пројекта настављена је дугогодишња веома успјешна сарадња Општине и Министарства, која ће, надамо се, бити настављена и у будућности.