Одржан састанак са федералним министром Едином Рамићем

Дана 06.05.2021. године федерални  министар расељених особа и избјеглица Един Рамић у сједишту Министарства у Сарајеву одржао je састанак на којем су присуствовали начелник Oпштине Гламоч  Небојша Радивојша, посланик у скупштини Кантона 10 из Гламоча Ариф Ковачевић (СДА) и главни имам Меџлиса ИЗ Гламоч Мухамед еф. Драголовчанин. На састанку је разговарано о стању и перспективама повратника, те начинима подршке у реализацији инфраструктурних пројеката на подручју општине Гламоч. Учесници састанка су се захвалили министру Рамићу на досадашњој подршци Федералног министарства расељених особа и избјеглица у рјешавању повратничких проблема. Министар Рамић је најавио нове пројекте који ће бити реализовани на подручју општине Гламоч у наредном периоду.