ОТПОЧЕЛИ РАДОВИ НА ПОСТАВЉАЊУ ЛЕД РАСВЈЕТЕ

Дана 16.08.2021. године отпочели су радови на замјени застарјеле уличне расвјете и постављању ЛЕД расвјете у градској зони, у дијеловима улица Иве Лоле Рибара, Братства и јединства, Јунуза Дурута и ул. Крајишка. Средства за реализацију пројекта су осигурана Споразумом између Развојног програма Уједињених нација (УНДП) и Општине Гламоч о имплементацији Пројекта интегрисаног локалног развоја (ИЛДП), као вид подршке имплементацији  пројеката из Стратегије развоја општине Гламоч за период 2021-2027. године. Уговор о извођењу радова је, након проведене процедуре јавних набавки, потписан са предузећем МИГ ЕЛЕКТРО д.о.о. Мркоњић Град. Уговорена вриједност радова је 52.700,00 КМ без ПДВ-а, од чега УНДП учествује са средствима у износу од 40.750,00 КМ и Општина Гламоч са средствима у износу 11.950,00 КМ.